Godziny otwarcia:

Pn - Pt : 9:00 - 17:00

Infolinia:

22 501 94 94


Wyloty i zniżki na lotniskach

 Lotnisko Bydgoszcz

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Ignacego Jana Paderewskiego Bydgoszcz zlokalizowany około 3 km od centrum Bydgoszczy, znany jako port lotniczy Bydgoszcz-Szwederowo. Na terenie terminala portu lotniczego można korzystać z darmowej sieci wi-fi . Do dyspozycji pasażerów jest także bar kawowy, salony prasowe, kantor wymiany walut, oraz liczne sklepy. W niedalekiej przyszłości planowane jest otwarcie restauracji.

Lotnisko Gdańsk

Port lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy (oficjalna nazwa angielska: Gdansk Lech Walesa Airport) – międzynarodowy port lotniczy położony w gdańskiej dzielnicy Matarnia nieopodal wsi Rębiechowo, od której wzięło swoją pierwotną nazwę, w dogodnej lokalizacji od centrów miejskich Gdańska (10 km), Sopotu (10 km) i Gdyni (23 km). Port położony jest niedaleko trójmiejskiej obwodnicy oraz przy skrzyżowaniu ważnych dróg krajowych. Gdańskie lotnisko stanowi także lotnisko zapasowe dla warszawskiego Okęcia. Pod względem liczby odprawianych pasażerów jest to obecnie 3. polski port lotniczy za warszawskim Okęciem i krakowskimi Balicami.

Zobacz zniżki jakie proponuje lotnisko w Gdańsku

Lotnisko Katowice

Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice Airport w Pyrzowicach, od stycznia 2009 - Katowice Airport[1], kod IATA: KTW, kod ICAO: EPKT) - międzynarodowy port lotniczy położony niedaleko miejscowości Pyrzowice, około 30 km na północ od centrum Katowic. Znajduje się na terenie dwóch gmin: Ożarowice i Mierzęcice, a zarazem na pograniczu dwóch powiatów: tarnogórskiego i będzińskiego.

Zobacz zniżki jakie proponuje lotnisko w Katowicach

Lotnisko Kraków

Kraków Airport im. Jana Pawła II, nazwa skrócona: Kraków Airport – międzynarodowy port lotniczy położony 11 km (ok. 25 minut) na zachód od centrum Krakowa. Port lotniczy jest zlokalizowany obok wojskowej bazy lotniczej w Balicach i współużytkuje z nią betonową drogę startową o wymiarach 2550 × 60 m. Jest to port klasy 4D z podejściem precyzyjnym klasy I dodatkowo wyposażonym w światła osi drogi startowej.

Zobacz zniżki jakie proponuje lotnisko w Krakowie

Lotnisko Łódź

Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta (dawniej i nadal oficjalnie toponimicznie[1]: Port lotniczy Łódź-Lublinek, kod IATA: LCJ, kod ICAO: EPLL) jest międzynarodowym portem lotniczym, zlokalizowanym 6 km od centrum Łodzi. Działa nieprzerwanie od września 1925. Do końca lat 50. był ważnym węzłem komunikacyjnym w Polsce. Na terenie lotniska znajduje się bezpłatny parking niestrzeżony ze 118 miejscami. Dostępny jest równiez tymczasowy parking w pobliżu Terminala 2.

Zobacz zniżki jakie proponuje lotnisko w Łodzi

Lotnisko Poznań

Port Lotniczy Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego – międzynarodowy port lotniczy, jedno z najstarszych lotnisk w Polsce, położone 7 km na zachód od centrum Poznania pomiędzy trasami na Berlin i Buk. Jest to obecnie 6.z najbardziej ruchliwych polskich portów lotniczych.

Lotnisko Rzeszów

Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka usytuowany jest w odległości 11 km na północ od centrum miasta. Połączenie lotniska z centrum miasta zapewniają autobusy komunikacji miejskiej nr 2 i 14 (przystanek znajduje się bezpośrednio przy terminalu)

Lotnisko Szczecin

Port Lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ "Solidarność" – międzynarodowy port lotniczy położony 33 km na północny wschód od centrum Szczecina, przy drodze krajowej nr 6 (Goleniów – Gdynia) w pobliżu wsi Glewice. Swoim zasięgiem obejmuje około 1,6 mln mieszkańców. Obecnie jest to 9. najruchliwszy polski port lotniczy.

Lotnisko Warszawa

Port Lotniczy Warszawa im. Fryderyka Chopina (ang.: Warsaw Frederic Chopin Airport, Warsaw Airport, ) – największy w Polsce port lotniczy. Znajduje się on w warszawskiej dzielnicy Włochy (osiedle Okęcie). Lotnisko położone jest w odległości około 8 km na południowy zachód od centrum Warszawy. Port lotniczy zajmuje powierzchnię ponad 500 ha. Imię Fryderyka Chopina port nosi od roku 2001.

Lotnisko Wrocław

Port Lotniczy Wrocław proponuje pasażerom lotów czarterowych bony rabatowe uprawniające do korzystania, po obniżonych cenach, z usług dostępnych na terenie terminala pasażerskiego naszego lotniska. Oferujemy 50% zniżki na parking, a także rabaty w restauracji, kawiarni, barze oraz sklepach wolnocłowych.

Zobacz zniżki jakie proponuje lotnisko we Wrocławiu

 


CERTYFIKATY I NAGRODY:

OFFICES:

  •   
  •   
  •   

Facebook
Twitter